Yhteystiedot

Cateva Pääkaupunkiseutu

Asiakaspalvelu

Avoinna klo 7.30 - 16.00
Puh. 010 270 8950
asiakaspalvelu@cateva.fi

Laskutustiedot

Operaattori: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT-tunnus: 003719274335
Y-tunnus: 1927433-5

Sähkötyöt

Sähkötyöt

Ari Ervaskivi

Työnjohtaja
050 314 0221
ari.ervaskivi@cateva.fi

Sähkötyöt

Jarmo Räihä

Työnjohtaja
050 301 6484
jarmo.raiha@cateva.fi

Susanna Utriainen

Hallinnollinen työnjohtaja
050 591 6538
susanna.utriainen@cateva.fi

Putki- ja ilmanvaihtotyöt

Putki- ja ilmanvaihtotyöt

Petri Olenius

Yksikönpäällikkö
045 636 1936
petri.olenius@cateva.fi

Putki- ja ilmanvaihtotöiden urakat

Jyri Valkama

Projektipäällikkö
050 307 9189
jyri.valkama@cateva.fi

Tiia Taskinen

Tiia Taskinen

Palvelukoordinaattori
045 636 4376
asiakaspalvelu@cateva.fi

Kiinteistöautomaatio

Kiinteistöautomaatiotyöt

Jerker Sjöholm

Yksikönpäällikkö
040 522 1994
jerker.sjoholm@cateva.fi

Kiinteistöautomaatiotyöt

Pasi Kivimäki

Työnjohtaja
044 070 6888
pasi.kivimaki@eco-paronen.fi

VAHINKOSANEERAUS, RAKENNUS- JA KORJAUSTYÖT

Vahinkosaneeraus, rakennus- ja korjaustöiden urakat

Pasi Rytkönen

Yksikönpäällikkö
050 408 2965
pasi.rytkonen@cateva.fi

Rakennus- ja korjaustyöt

Tomi Mertovaara

Työnjohtaja
050 309 3466
tomi.mertovaara@cateva.fi

Sanna Sundell

Hallinnollinen työnjohtaja
050 560 2804
sanna.sundell@cateva.fi

Kuivaus- ja kartoitustyöt

Kuivaus- ja kartoitustyöt

Erik Engberg

Yksikönpäällikkö
040 743 4101
erik.engberg@eskuivaus.fi

Kuivaus- ja kartoitustyöt

Anders Träskelin

Työnjohtaja
0400 973 101
anders.traskelin@eskuivaus.fi

Erica Sterrantino

Palvelukoordinaattori
050 513 5378
asiakaspalvelu@cateva.fi

Kuljetukset, vaihtolavat, maanrakennus ja koneurakointi

Maanrakennus ja koneurakointi

Sami Sundell

Yksikönpäällikkö
0400 870 466
sami.sundell@cateva.fi

Vaihtolavat ja kuljetukset

Sami Lönnqvist

Työnjohtaja
045 636 1846
sami.lonnqvist@cateva.fi

Maanrakennus ja koneurakointi

Juha Jääskeläinen

Työnjohtaja
0400 941 520
juha.jaaskelainen@cateva.fi

Vihertyöt ja piharakennus

Ari Katajasaari

Työnjohtaja
050 441 2523
ari.katajasaari@cateva.fi

Sanna Sundell

Hallinnollinen työnjohtaja
050 560 2804
sanna.sundell@cateva.fi

Infraurakointi ja asfaltointi

Infraurakointi ja asfaltointi

Mika Paavilainen

Yksikönpäällikkö
0400 819 492
mika.paavilainen@cateva.fi

Infraurakointi ja asfaltointi

Jarkko Kronqvist

Työnjohtaja
040 500 8859
jarkko.kronqvist@cateva.fi

Hallinto

Talotekniikka

Olli Niemi

Operatiivinen johtaja
050 574 8045
olli.niemi@cateva.fi

Tutustu kattaviin kiinteistöpalveluihimme