Yhteystiedot

ASIAKASPALVELU

Pääkaupunkiseutu

Puh. 010 270 8950
Avoinna klo 7.30 - 16.00
asiakaspalvelu@cateva.fi

Hallinto

Markku Sevón

Toimitusjohtaja

Talotekniikka

Olli Niemi

Operatiivinen johtaja
050 574 8045
olli.niemi@cateva.fi

Tea Ingman

Hallintosihteeri
050 512 3761
tea.ingman@cateva.fi

Sähkötyöt

Sähkötyöt

Ari Ervaskivi

Työnjohtaja
050 314 0221
ari.ervaskivi@cateva.fi

Sähkötyöt

Jarmo Räihä

Työnjohtaja
050 301 6484
jarmo.raiha@cateva.fi

Susanna Utriainen

Palvelukoordinaattori
050 591 6538
asiakaspalvelu@cateva.fi

Putki- ja ilmanvaihtotyöt

Putki- ja ilmanvaihtotyöt

Petri Olenius

Yksikönpäällikkö
045 636 1936
petri.olenius@cateva.fi

Putki- ja ilmanvaihtotöiden urakat

Jyri Valkama

Projektipäällikkö
050 307 9189
jyri.valkama@cateva.fi

Rakennus- ja korjaustyöt

Vahinkosaneeraus, rakennus- ja korjaustöiden urakat

Pasi Rytkönen

Yksikönpäällikkö
050 408 2965
pasi.rytkonen@cateva.fi

Rakennus- ja korjaustyöt

Tomi Mertovaara

Työnjohtaja
050 309 3466
tomi.mertovaara@cateva.fi

Sanna Sundell

Palvelukoordinaattori
050 560 2804
asiakaspalvelu@cateva.fi

Kuivaus- ja kartoitustyöt

Kuivaus- ja kartoitustyöt

Erik Engberg

Yksikönpäällikkö
040 743 4101
erik.engberg@eskuivaus.fi

Kuivaus- ja kartoitustyöt

Anders Träskelin

Työnjohtaja
0400 973 101
anders.traskelin@eskuivaus.fi

Kiinteistöautomaatio

Kiinteistöautomaatiotyöt

Toni Heiskanen

Yksikönpäällikkö
040 522 1994
toni.heiskanen@eco-paronen.fi

Kiinteistöautomaatiotyöt

Pasi Kivimäki

Työnjohtaja
044 070 6888
pasi.kivimaki@eco-paronen.fi

Kuljetukset ja vaihtolavat

Kuljetukset ja vaihtolavat

Sami Lönnqvist

Työnjohtaja
045 636 1846
sami.lonnqvist@cateva.fi

Sanna Sundell

Palvelukoordinaattori
050 560 2804
asiakaspalvelu@cateva.fi

Maanrakennus ja koneurakointi

Maanrakennus ja koneurakointi

Sami Sundell

Yksikönpäällikkö
0400 870 466
sami.sundell@cateva.fi

Maanrakennus ja koneurakointi

Juha Jääskeläinen

Työnjohtaja
0400 941 520
juha.jaaskelainen@cateva.fi

Vihertyöt ja piharakennus

Ari Katajasaari

Työnjohtaja
050 441 2523
ari.katajasaari@cateva.fi

Sanna Sundell

Palvelukoordinaattori
050 560 2804
asiakaspalvelu@cateva.fi

Infraurakointi ja asfaltointi

Infraurakointi ja asfaltointi

Mika Paavilainen

Yksikönpäällikkö
0400 819 492
mika.paavilainen@citymiksa.fi

Infraurakointi ja asfaltointi

Jarkko Kronqvist

Työnjohtaja
040 500 8859
jarkko.kronqvist@citymiksa.fi

Pirkanmaa

Harri Hakala

Yksikönpäällikkö
050 387 5021
harri.hakala@cateva.fi

Maikki Arjanmaa

Toimistosihteeri
010 270 8980
maikki.arjanmaa@cateva.fi

LVIS-työt

Topi Niemi

Työnjohtaja
050 475 8810
topi.niemi@cateva.fi

Vahinkosaneeraus, rakennus- ja korjaustyöt

Harri Salo

Työnjohtaja
050 470 0282
harri.salo@cateva.fi

Tutustu kattaviin kiinteistöpalveluihimme