Yhteystiedot

Hallinto

Markku Sevón

Toimitusjohtaja

Tea Ingman

Hallintosihteeri
010 270 8194
tea.ingman@cateva.fi

Mari Kytöjoki

Toimistosihteeri
010 270 8950
asiakaspalvelu@cateva.fi

Sanna Sundell

Toimistosihteeri
010 270 8950
asiakaspalvelu@cateva.fi

Susanna Utriainen

Toimistosihteeri
010 270 8950
asiakaspalvelu@cateva.fi

Irene Jormanainen

Toimistosihteeri
010 270 8950
asiakaspalvelu@cateva.fi

Pääkaupunkiseutu

Putki- ja ilmanvaihtotyöt

Petri Olenius

Yksikönpäällikkö
010 270 8973
petri.olenius@cateva.fi

Putki- ja ilmanvaihtotöiden urakat

Jyri Valkama

Projektipäällikkö
050 307 9189
jyri.valkama@cateva.fi

Sähkötyöt

Sami Järvinen

Työnjohtaja
010 270 8949
sami.jarvinen@cateva.fi

Sähkötyöt

Ari Ervaskivi

Työnjohtaja
010 270 8975
ari.ervaskivi@cateva.fi

Vahinkosaneeraus, rakennus- ja korjaustöiden urakat

Pasi Rytkönen

Yksikönpäällikkö
010 270 8072
pasi.rytkonen@cateva.fi

Rakennus- ja korjaustyöt

Tomi Mertovaara

Työnjohtaja
020 734 7646
tomi.mertovaara@cateva.fi

Kartoitus- ja kuivaustyöt

Erik Engberg

Yksikönpäällikkö
020 792 8822
erik.engberg@eskuivaus.fi

Kartoitus- ja kuivaustyöt

Anders Träskelin

Työnjohtaja
020 792 8825
anders.traskelin@eskuivaus.fi

Kiinteistöautomaatiotyöt

Johanna Paronen

Yksikönpäällikkö
040 501 4391
johanna.paronen@eco-paronen.fi

Kiinteistöautomaatiotyöt

Toni Heiskanen

Työnjohtaja
040 522 1994
toni.heiskanen@eco-paronen.fi

Kiinteistöautomaatiotyöt

Peppi Saarikari

Työnjohtaja
040 161 4771
peppi.saarikari@eco-paronen.fi

Kuljetukset ja vaihtolavat

Sami Lönnqvist

Työnjohtaja
010 270 8801
sami.lonnqvist@cateva.fi

Infra- ja koneurakointi

Sami Sundell

Yksikönpäällikkö
010 270 8962
sami.sundell@cateva.fi

Infra- ja koneurakointi

Juha Jääskeläinen

Työnjohtaja
010 270 8989
juha.jaaskelainen@cateva.fi

Vihertyöt ja piharakennus

Ari Katajasaari

Työnjohtaja
010 270 8831
ari.katajasaari@cateva.fi

Maanrakennus, asfaltointi

Mika Paavilainen

Yksikönpäällikkö
0400 819 492
mika.paavilainen@citymiksa.fi

Pirkanmaa

Harri Hakala

Yksikönpäällikkö
050 387 5021
harri.hakala@cateva.fi

Maikki Arjanmaa

Toimistosihteeri
010 270 8980
maikki.arjanmaa@cateva.fi

LVIS-työt

Henri Kallio

Työnjohtaja
050 431 9924
henri.kallio@cateva.fi

Vahinkosaneeraus, rakennus- ja korjaustyöt

Harri Salo

Työnjohtaja
050 470 0282
harri.salo@cateva.fi

Tutustu kattaviin kiinteistöpalveluihimme

KH-kiinteistöpalvelut